Bizimle İletişime Geç

Güncel

İstanbul’un Su, Ekmek, Ulaşım Sorunu Var mı?

[speaker]

Ekrem İmamoğlu, iki günlük sokağa çıkma yasağı kararı alınmasının ardından ekmek ve su ihtiyaçları başta olmak üzere İstanbul’un ulaşım, itfaiye, veteriner hizmetlerinin eksiksiz yürütülmesi için gerekli bütün önlemlerin alındığını açıkladı.

Başkan İmamoğlu, Farklı birimlerimizin, farklı uygulamalarıyla beraber bütün hemşerilerimize hizmete başladık. 153 çağrı hattımız, bütün İstanbul’un acil ihtiyaçlarına hizmet vermeye devam ediyor. Gördüğünüz bir eksikliği ya da yaşadığınız bir sıkıntıyı bize ulaştırabilirsiniz dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs salgını kapsamında 10 Nisan’dan, 12 Nisan saat 24:00’e kadar 30 büyükşehirle Zonguldak’ta, il sınırları içerisinde sokağa çıkma yasağı kararı almasının ardından sosyal medya sayfasından açıklama yaptı.

Sokağa çıkma serbestisi olan tüm birimleriyle aralıksız hizmet vermeyi sürdürdüklerini ifade edenEkrem İmamoğlu, Gece 11:30’dan itibaren İstanbul Valiliği ile beraber, gelen genelgeye göre istişarelerimizi yaparak İstanbul ile ilgili alınan tedbirleri yürürlüğe koyduk. Farklı birimlerimizin farklı uygulamalarıyla beraber bütün hemşerilerimize hizmete başladık.

153 çağrı hattımız, bütün İstanbul’un acil ihtiyaçlarına hizmet vermeye devam ediyor. Gördüğünüz bir eksikliği ya da yaşadığınız bir sıkıntıyı bize ulaştırabilirsiniz” şeklinde konuştu.

Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum Yap

Yorumlar...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Teknoloji